Zostań sponsorem!

To dzięki Waszej pomocy co roku możemy sprawnie zorganizować Finał WOŚP w Pszczynie. Jeżeli Twoja firma chce wesprzeć nasze działania, możesz przekazać Sztabowi swoje produkty, usługi lub wspomóc nas finansowo.

Wsparcie Sztabu to też świetna okazja, aby pokazać się tysiącom osób, które grają razem z nami. Darczyńcy i Sponsorzy mogą liczyć na promocję na naszej stronie WWW, w serwisach społecznościowych (Facebook, Instagram), a także w siedzibie Sztabu podczas Finału (logo firmy widoczne na ekranach, scenie).

Aby jak najlepiej i jak najefektywniej nieść pomoc w ramach 32. Finału WOŚP, sami potrzebujemy wsparcia. Po raz kolejny stajemy w obliczu organizacyjnego wyzwania. Jednak nawet nieoceniony wysiłek członków sztabu, Wolontariuszy i osób zaangażowanych w przygotowanie Finału w Pszczynie może okazać się niewystarczający.

Jeżeli Twoja firma chce wesprzeć nasze działania, możesz przekazać Sztabowi swoje produkty, usługi lub wspomóc nas finansowo w organizacji Finału, skontaktuj się z z-cą Szefa Sztabu Dawidem Wuzik (783-891-923) lub napisz e-mail na adres: wosp@pckul.pl.

Przekaż przedmiot na aukcję!

Jesteśmy doświadczeni w zbiórce internetowej oraz licytacjach przeprowadzanych podczas imprezy finałowej.

Chcesz nie tylko dorzucić się do Orkiestrowej puszki, ale też sprawić, aby ktoś, kto wspomaga WOŚP miał jeszcze dodatkową frajdę? Przekaż swój gadżet na aukcję charytatywną! Nie wiesz jak? We wszystkim pomożemy!

Praktycznie wszystko może trafić na WOŚPową aukcję – od rękodzieła, upominków, voucherów, przez wytwory sztuki, autografy, cenne pamiątki aż po atrakcje wszelkiego rodzaju, spotkania ze znanymi osobami, zwiedzanie, przejażdżki i wiele, wiele innych – w zasadzie jedynym ograniczeniem jest pomysłowość!

Napisz maila na adres: wosp@pckul.pl W temacie wiadomości wpisz AUKCJA WOŚP. W treści wiadomości prześlij krótki opis przedmiotu/usługi oraz jeśli posiadasz – zdjęcia. Odpowiemy na Twoją wiadomość najszybciej jak to możliwe.

Co warto wiedzieć?

  • Cena wywoławcza wszystkich finałowych aukcji wynosi 1 PLN.
  • Konieczne będzie przekazanie nam oświadczenia o przekazaniu daru – wypełnij odpowiedni formularz (do pobrania poniżej) i prześlij nam go mailowo.

OŚWIADCZENIA O PRZEKAZANIU PRZEDMIOTU NA AUKCJĘ:


Podczas 31. Finału wsparli nas: